Armela Hyseni është një nga vajzat më simpatike të shoebizit shqiptar, ku më shumë bjenë në sy format e saj bombastike.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon poza mjaft provokuese. Së fundmi Armela ka postuar një foto nën ujë teksa eskpozon linjat e saj perfekte.

Në pamje të parë modelja duket sikur ka pozuar nudo, por nësë vini re mirë foton do e kuptoni se ka veshur të brendshme ngjyrë “naked”.


Tags