Kapiteni i Atletico Madrid, Koke dhe e dashura e tij, Beatriz Espejel janë në një pritje të ëmbël. Çifti është në pritje të një fëmijë.

Lajmi është pohuar si nga Koke ashtu edhe nga Espejel. Aktualisht çifti ndodhet me pushime në Dubai, teksa kjo do të jetë hera e parë që do të bëhen prindër./Ora News.tv/