Modelja e njohur Françeska Jaçe njihet për fotot provokuese që shpesh herë i poston në rrjetin e saj social “Instagram”. Profili i saj është i mbushur me foto të shkrepura nëpër udhëtime të ndryshme dhe ambjente luksoze.

Së fundmi sapo mbaroi karantina, ajo ka realizuar një set fotografik, ku është shfaqur shumë provokuese dhe me siguri ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave.

Në një nga pozat e këtij seti, Françeska shihet vetëm më një fund rozë dhe lakuriq në pjesën e sipërme të trupi, ku ka mbuluar gjoksin me duar. Kjo pozë e bën atë të duket mjaft tërheqëse dhe sensuale.

"Duhet liçensë për t'u qetësuar", ka shkruar ajo krahas fotos modelja.
/Ora News.tv/