Nëse për shumicën e këngëtarëve apo kompozitorëve frymëzimi vjen nga natyra apo qetësia e natës, këngëtarja Flaka Krelani zbuloi në emisionin “Bukë me vete” se këngët më të bukura i ka shkruar duke pirë birra.

Flaka Krelani: Këngët më të bukura, unë i shkruaj duke pirë birrë.

Këngëtarja ishte e ftuara e parë e reality show “Bukë me vete” nga Roza Lati që transmetohet cdo të mërkurë në orën 13:00 në ekranin e RTV Ora. Ajo shoqërohej nga motra e saj Qëndresa, e njohur si Qeqa dhe u bënë pjesa e sfidave dhe lojërave të ndryshme.

/Ora News.tv/