Jennifer Lawrence, fituesja e Oskarit, veshi një fustan rozë nga L.Wells Bridal Sunday, për të festuar fejesën e saj me drejtorin e galerisë së artit Cooke Maroney.

 28 vjeçarja e veshi fustanin me mëngë të gjata, e cila në internet shitej për 2.300 dollarë, e shoqëroi me një çantë Roger Viver, bizhuteri Fred Leighton dhe këpucë Casadei, ndërsa flokët të kapura topuz të çrregullt.

/Ora News.tv/