Pas fitores në "Big Brother 16", Martina Nasoni  falenderoi  tifozët duke i shkruajtur në rrjetet sociale:

 "E vetmja gjë që unë mund të bëj është të ju falënderoj për gjithçka, për mbështetjen, për fjalët e mira që çdo ditë shpenzoni për mua ".

 Ajo shfaqet e veshur me sytjena më e bukur se kurrë edhe në versionin ujë dhe sapun.

/Ora News.tv/