Prej vitesh miq shumë të mirë dhe kanë realizuar një bashkëpunim shumë të suksesshëm së bashku me këngën "T'kam bërë të qash". 

Mirëpo së fundmi u përfol se dyshja i kanë dhënë fund miqësisë pasi Eriku nuk shkoi në koncertin e Anxhelës. 

I ftuar në emisionin e mëngjesit, "Ditë e Re" këngëtari Erik Lloshi, ka reaguar duke thënë se nuk flet me Anxhelën.


/Ora News.tv/