Kida është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar, e cila nuk është përfolur asnjëherë për lidhje dashurie.

Madje ajo ka deklaruar shpesh herë se nuk ka patur asnjëherë të dashur. Para disa ditësh, ajo ishte e ftuar në Tiranë për festivalin “Colour Day” dhe në prapaskenë u përball me gazetarin Kelvi Kadilli.

Ai nuk hezitoi ta pyeste nëse ka kryer marrëdhënie seksuale, gjë të cilën Kida e mohoi. Në videon e publikuar nga Kelvi në Instagram, Kida dëgjohet duke thënë se nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar dhe nuk ka patur marrëdhënie intime me askënd.

/Ora News.tv/