Një shofer autobusi në Filipine është rrahur nga gruaja e tij e zemëruar pasi zbuloi se ai po e tradhtonte.

Gruaja e tërbuar futet brenda në autobus dhe fillon godet bashkëshortin para pasagjerëve.

Video e filmuar tregon pamjen e pazakontë në autobus.

"Keni 12 fëmijë me mua. Si mund të shkatërrosh familjen për shkak të një gruaje,"-dëgjohet ajo duke i bërtitur.

Ndërkohë e dashura e burrit që ndodhej brenda në autobus u largua me shpejtësi për të mos rënë në duart e gruas së zemëruar.

/Ora News.tv/