E ftuar në emisionin “ThumbON” në TV Ora ka qenë moderatorja mjaft e dashur për publikun Arjola Shehu. Gjatë intervistës me Aulonën dhe Fatmën, moderatorja ka shprehur se edhe pse dolën fjalë se ka qenë në një lidhje me Strakoshën, ajo ende nuk e ka takur atë.

Aulona Musta: Në stadium sikur keni filluar të shkoni shumë.Pse shkon kaq shumë, të pëlqejnë futbollistët, se Strakosha nuk luan as këtu?

Arjola Shehu: Akoma nuk e kam takuar.

Aulona Musta: Seriozisht e ke?

Arjola Shehu: Për Zotin, nuk tallem. Nuk e kam takuar asnjëherë.

Aulona Musta: Po si vazhdoni të jeni të lidhur online?

Arjola Shehu: Tani nuk pyet njeri për të shyqyr Zotit sepse ma ngjitën kot. Unë nuk shquhem edhe për këto skupet mediatike po hajde vajti ai muhabet.

/Ora News.tv/