Era Rusi tregon në emisionin “Thumb On” në RTV Ora se cili titull i ka bërë më shumë përshtypje nga portalet. Ajo shprehet se titulli që e ka habitur më së shumti ka qenë se kur e kanë bërë lesbike.

Thoshin se isha lezbike. Titulli që më ka habitur më shumë për veten. Ka shumë kohë. Për mua s’kanë shkruajtur as kur jam puthur vërtet. Kishte ardhur një shoqja ime nga jashtë ishim ulur afër dhe shkruajtën që ishim lezbike”, përfundon këngëtarja.


/Ora News.tv/