Miliarderja Kylie Jenner u ritakua me ish-të dashurin Tyga rreth dy vite pas ndarjes. Ata shijuan të njëjtën muzikë në klubin e striptizës Sapphire të shtunën.

Më pas, ato u takuan në festën e ditëlindjes së Sofia Richie. Burime për TMZ konfirmojnë se të dy shkëmbyen përshëndetje dhe folën për disa sekonda. Kylie u largua nga më parë, ndërkohë që miqtë e saj qëndruan në festë.

Thuhet se ajo nuk dëshironte të krijohej ndonjë thashethem në lidhje me Tygën pasi kanë miq të përbashkët. 


/Ora News.tv/