Një kostum noti me fytyrën e tij është dhurata që një djalë i ka bërë të dashurës së tij.

Qëllimi i vetëm i kësaj dhurate është që të ndalonte burrat që të flirtonin me të në plazh.

E dashura e Pedro Cuccovillo Vitola, Patty ka një llogari në Instagram të mbushur me fotografi gjatë pushimeve ku ka shfaqur kostumin e dhuruar nga i dashuri.

Çifti është fejuar në Tokyo Disneyland dhe që prej shtatorit janë duke bashkëjetuar.


/Ora News.tv/