Elita Rudi dhe Gjiko i kanë dhënë fund beqarisë sot. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në "White Garden Events" ku ishin të ftuar të afërm dhe miq të tyre.

Elita duket më vezulluese se kurrë në fustanin e bardhë, të cilin e zbuloi më parë në postimet në Instagram.

Ndërsa Gjiko është shfaqur më serioz se kurrë me një kostum ngjyrë blu të errët, duke dalë nga stili i tij prej reperi.

Tags