Etioni Reçi është i pasionuar pas sporteve ekstreme, kryesisht drifti i makinave. Prej vitesh, ai është marrë me gara të çmendura.

I ftuar në emisionin “Casa del los 3s, ai vihet në siklet nga Dajana Shabani.

Asaj i zgjidhet fustani para Reçit dhe e tregon publikisht. Por zgjidhja e fustanit nuk shkaktoi asnjë incident. Menjëherë pas kësaj, Zogu iu afrua që ta ndihmonte dhe kërkoi që mos ta merrnin mësysh moderatoren.

Dajana Shabani: Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty zgjidhet fustani, ma beso nuk është fare me qëllim dhe të shof si çun xhaje, si vëlla, si të gjitha

Etion Reçi: Unë thashë mashallah, nuk të mora në sysh.

/Ora News.tv/