Shpesh herë, kemi parë që fansat bëjnë gjëra “të cmendura” për personazhet e famshëm. Reperja Melinda Ademi ka treguar se është suprizuar në Zvicër.

Një fans kishte mbuluar një pjesë të mirë të krahut me emrin e saj. Sigurisht kjo i ka pëlqyer Melindës dhe e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

/Ora News.tv/