Genta Ismjali po jeton në Turqi me të fejuar e saj turk Hysenin. Ai e ka llastuar shpesh Gentën me dhurata shumë luksoze.

Para disa ditësh ai i bleu një makinë luksoze “Range Rover” të zi dhe së fundmi e ka mbushur me disa dhurata të shtrenjta për Krishtlindje.

Në fotot që ka postuar, ajo shihet mes disa çantave karton të mbushura me rroba firmato dhe bizhuteri.

"Dashuria ime, je i mrekullueshëm për të gjitha dhuratat e mia për Krishtlindje. Gëzuar të gjithëve", shkruan Genta.

/Ora News.tv/