Gruaja e Vincent Cassel , Tina Kunakey na ka mësuar me veshjet e saj seksi dhe këmbët e ekspozuara. Kohët e fundit ajo u bë nënë Amazoni dhe nuk ka ndryshuar aspak mënyrën e saj. 

Ajo na  tregon në foto  trupin e saj pas lindjes, ku mban veshur rroba banjo me lule. Fytyrën  pa tualet e shtrirë me flokët e famshme kaçurrela.

 Gjoksi bombastik i saj shpërtheu si eksploziv nga mëmësia. E pamundur të mos vëresh  re shenjën e vijës vertikale të errët që shfaqet gjatë shtatzënisë. 

Një trup shpërthyes, i ndryshuar nga nëntë muajt e shtatzënisë dhe për këtë arsye edhe më e bukur për një Tuna Kunakey të ndjeshme dhe të fortë si grua.


/Ora News.tv/