Pak orë para protestës kombëtare të opozitës, ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në një postim në Facebook.

Berisha shkroi se ora e supergjigantit po afrohet.

"Ora e supergjigandit po afron! Rama ik! Fitore,"-shkroi ai.

Opozita do zhvillojë pasditen e së shtunës protestën e saj të 8-të kombëtare dhe kërkon dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama.

/Ora News.tv/