Ish-kryeministeri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale, teksa ka publikuar dy foto nga protesta e opozitëse këshillon kryeministrin Edi Rama që për një moment të heqë vizat  dhe të kthjellohet.

Berisha i bën me dije Ramës se  pushteti nuk mbahet me viza, gaz, helm, horra, strehime ne bunker dhe monologje boshe.

Reagimi i Berishës:

Dy foto dhe ndonje keshille per Edvinin!

Edvin nuk mbahet pushteti me viza, gaz, helm, horra, strehime ne bunker dhe monologje boshe!

Hiqi vizat, kthjellohu per nje moment. Shiko vetem keto dy foto qe po ti postoj per te te ndihmuar sadopak! Nuk shpetohet lekura duke braktisur zyren dhe fshehur ne vend strehimet e Enverit!Mbathja nje minute e me pare. Rama ik! sb

/Ora News.tv/