Kim Kardashian është një nga personazhet më të komentuara në botë, përsa i përket jetës së saj luksoze dhe formave trupore bombastike.

Së fundmi ajo ka arritur 170 milion njerëz në “Instagram” dhe për këtë gjë, Kimi ka vendosur t’i falenderoë të gjithë ndjekësit me disa foto shumë seksi.

 “170 milionë! Wow, ju dua juve të gjithëve kaq shumë”, ka shkruar Kim Kardashian.


/Ora News.tv/