Mbi 27 kg marijuanë janë sekuestruar në Selanik, teksa në pranga ka rënë një 29-vjeçar shqiptar si posedues i lëndës narkotike.

Operacioni policor është zhvilluar në një banesë në Nikopoli, ku u gjetën dhe 4 pako me 27 kg 246 gram marijuanë.

/Ora News.tv/