Arjola Shehu ka dalë paksa jashtë korrnizave që jemi mësuar t'a shohim çdo mëngjes në ekranin e TV Ora në emision "Ditë e Re", teksa ka qenë e ftuar në banakun e "ThumbON" në TV Ora me Aulonën dhe Fatmën.

Teksa biseda ishte fokusuar tek ngacmimet dhe jeta personale, Arjola Shehu tregoi një histori të pa treguar më parë në ekran, kohën kur punonte në një televizion në fillimet e karrierës.

"Një ndër personazhet e para që na erdhi në studio (këngëtare shqiptare shumë e njohur), erdhi me mamin dhe babin. Vura re që i ati një moment më shikon. Ai më afrohet pasi mbaron emisioni dhe më thotë: Ke sytë më të bukur që unë kam parë ndonjëherë. Do zgjohesh çdo mëngjes dhe do i thuash vetes: Unë jam më e bukura, unë jam më e mira", u shpreh Arjola.

/Ora News.tv/