Jeta personale e Anxhela Peristerit është komentuar shumë në mediat rozë.

Por këngëtarja refuzon të japë detaje nëse është në një marrëdhënie apo jo.

Në një lojë në studion e "Why Not" në RTV Ora, moderatorja Roza Lati ka veshur me vello Anxhelën duke i nxjerr përpara saj tre kandidatë për burrë.

Mes batutave dhe humorit, ajo pranoi propozimin për martesë të "Sheikut" që i dhuroi edhe një chek 1 milionë dollarë.

Shikoni videon për më tepër


/Ora News.tv/