Futbollisti i kombetares Andi Lila, ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Glamour Zone”, nga Ester Bylyku. I pyetur ndër të tjera, për çelësin e suksesit të martesës me bashkëshorten Ornela, Andi zbuloi se ishte : Mirëkuptimi.

Përmendim se Andi dhe Ornela Lila, janë njohur që në moshën 17-vjeçare në bankat e gjimnazit, dhe që atëherë kanë qenë të pandarë. Tani, çifti janë prindërit e dy fëmijëve, djalit 4-vjeçar Ayan, dhe vogëlushes 1-vjeç Axa.

Shikoni videon

/Ora News.tv/