VIDEO E FUNDIT

"Unaza e Madhe"/Me kapsolla dhe tymues protestuesit tentojnë të hyjnë në Parlament

22/11/2018 - 11:21

VIDEO TJERA

Kometa "e Krishtlindjeve"

22/11/2018 - 09:27