VIDEO ORA NEWS

Video shokuese, shoferja autobusit abuzon dhe tallet me 8-vjeçaren me autizëm

17/05/2018 - 11:24
19 km urë në 3 minuta
21/05/2018 - 03:18
Gjermania goditet nga tornado
21/05/2018 - 03:18