VIDEO ORA NEWS

Pedagogu Goci: Kur isha student paguaja 4 mijë lekë tarifë dhe ishte më mirë se sot

06/12/2018 - 16:32
Kujtohen viktima e komunizmit
21/02/2019 - 09:18