VIDEO ORA NEWS

E frikshme, momenti kur uragani rrëzon vinçin dhe shkatërron ndërtesën shumëkatëshe

08/09/2019 - 15:27
Tjetër tërmet në Tiranë
23/09/2019 - 15:21