Zyrtari i DASH vizitë në Shqipëri

Zyrtari i DASH, David Kostelancik, po qëndron për një vizitë në vendin tonë për të diskutuar për zgjidhjen e krizës politike në vend. Takimi në selinë blu me kryetarin Lulzim Basha zgjati për më shumë se një orë. Pas takimit me Bashën, zyrtari i DASH takoi kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin dhe më pas vizitoi kryeministrinë. FOTO: LSA
"El Clasico" përmes fotove
06/05/2018 - 21:45
Shumë urime për Adele!!!
05/05/2018 - 08:57