Puthje dhe përqafime për mamin

Ky është momenti i adhurueshëm kur një orangutang i vogël i dhuron nënës së saj puthje e përqafime. Foshnja Indah është vetëm 8 muajshe dhe ka një lidhje të veçantë me nënën e saj Samboja. Gjesti i ëmbël i dashurisë midis nënës dhe së bijës është kapur nga fotografi Remco Walravens në Parkun Primate të Apenheul në Holandë.

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04

Të mahnitesh në Tokio

07/07/2018 - 18:13