Opozita bllokoi superstradën Lezhë-Shkodër

Rreth orës 17:00 Opozita nën thirrjet “Rama ik”, “Rama mafioz” ka bllokuar pak më parë superstradën Lezhë-Shkodër në pritje të kryeministrit Edi Rama, që pritet të mbajë një takim në kuadër të fushatës elektorale të 30 qershorit. Burime për RTV Ora bejne me dije se ka pasur tensione mes protestuesve dhe policise. FOTO:LSA
Foto nga ulja e kapsulës
28/02/2018 - 07:44
Zbardhet Librazhdi
27/02/2018 - 18:45
Tirana më e bukur se kurrë
27/02/2018 - 17:12