Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
Zbardhet Librazhdi
27/02/2018 - 18:45
Tirana më e bukur se kurrë
27/02/2018 - 17:12