Laçi mposht Skënderbeun dhe kap Evropën

Rezultat befasues në Kurbin, aty ku Laçi mposhti pastër 2-0, kampionët në fuqi të Shqipërisë, Skënderbeun. Shtubina e Gjoni ishin autorët e golave, që i shkaktojnë korçarëve humbjen e dytë në këtë sezon. Pas këtij 3 pikëshi, Laçi "rrëzon" Kukësin dhe merr vendin e 3-të me 22 pikë. Foto LSA. Malton Dibra
"El Clasico" përmes fotove
06/05/2018 - 21:45
Shumë urime për Adele!!!
05/05/2018 - 08:57