Laçi mposht Skënderbeun dhe kap Evropën

Rezultat befasues në Kurbin, aty ku Laçi mposhti pastër 2-0, kampionët në fuqi të Shqipërisë, Skënderbeun. Shtubina e Gjoni ishin autorët e golave, që i shkaktojnë korçarëve humbjen e dytë në këtë sezon. Pas këtij 3 pikëshi, Laçi "rrëzon" Kukësin dhe merr vendin e 3-të me 22 pikë. Foto LSA. Malton Dibra

FOTOGALERI TJERA

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23

Nuk është ashtu siç duket

24/06/2018 - 13:24