Laçi mposht Skënderbeun dhe kap Evropën

Rezultat befasues në Kurbin, aty ku Laçi mposhti pastër 2-0, kampionët në fuqi të Shqipërisë, Skënderbeun. Shtubina e Gjoni ishin autorët e golave, që i shkaktojnë korçarëve humbjen e dytë në këtë sezon. Pas këtij 3 pikëshi, Laçi "rrëzon" Kukësin dhe merr vendin e 3-të me 22 pikë. Foto LSA. Malton Dibra

FOTOGALERI TJERA

Me shokë si këta....

30/07/2018 - 20:46

Veshja e muajit

30/07/2018 - 17:40

Plazhi i Qerretit

29/07/2018 - 21:04

Plazhet fantastike sekrete

28/07/2018 - 11:01