Gjithçka po ndodh në protestën e opozitës

Opozita ka zbritur mbrëmjen e sotme në sheshin para kryeministrisë, në protestën e nëntë kombëtare, për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama, qeveri tranzitore dhe zgjedhje të lira dhe të ndershme. Simbolika kryesore e kësaj proteste janë përgjimet e publikuara nga "Bild" për dosjen 339 dhe 184 në Durrës e Dibër për shitblerjen e votave nga socialistët. E ndërsa opozita proteston në kryeqytet, kryeministri Rama ndodhet në Sarandë për të ndjekur koncertin e Carla Brunit. FOTO: LSA

FOTOGALERI TJERA

Diellin si 'stilist'

21/07/2018 - 20:19

'Të zhytesh në blu'

21/07/2018 - 19:24

Me pamje nga mali

20/07/2018 - 13:42

Një 38 vjeçare si Gisele

20/07/2018 - 12:32