Elettra Lamborghini "çmend" me fotot provokuese

Elettra Lamborghini, mbesa e krijuesit të makinës më të shtrenjtë në botë dhe një ndër më të shpejtat, Ferruccio Lamborghini po bën namin në rrjetet sociale. Duke postuar foto tepër të nxehta dhe ku duken format e saj trupore, Elettra ka arritur në shifrën e 3 milion ndjekësve në "Instagram". 24 vjeçarja është mjaft e njohur në Itali, ku ka provuar vetën në 3 disiplina, prezantim, këngë dhe kërcimtare.

FOTOGALERI TJERA

Me shokë si këta....

30/07/2018 - 20:46

Veshja e muajit

30/07/2018 - 17:40

Plazhi i Qerretit

29/07/2018 - 21:04

Plazhet fantastike sekrete

28/07/2018 - 11:01