Demi ngre temperaturat

Ajo njihet për format e saj trupore bombastike. Dhe Demi Rose i ekspozoi me shumë siguri në vetvete ndërsa shijon pushimet në Cape Verde. Modelja britanike shfaqi format e saj e veshur me bikini të punuara me grep gjatë një udhëtimi në vullkanin e fjetur në ishullin e Sal. Padyshim që 22 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.

FOTOGALERI TJERA

Me shokë si këta....

30/07/2018 - 20:46

Veshja e muajit

30/07/2018 - 17:40

Plazhi i Qerretit

29/07/2018 - 21:04

Plazhet fantastike sekrete

28/07/2018 - 11:01