Demi ngre temperaturat

Ajo njihet për format e saj trupore bombastike. Dhe Demi Rose i ekspozoi me shumë siguri në vetvete ndërsa shijon pushimet në Cape Verde. Modelja britanike shfaqi format e saj e veshur me bikini të punuara me grep gjatë një udhëtimi në vullkanin e fjetur në ishullin e Sal. Padyshim që 22 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.

FOTOGALERI TJERA

Plazhe me ngjyra

26/06/2018 - 15:27

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23