Çfarë nuk u pa nga 15-vjetori i LSI-së

Në festën për 15-vjetorin e LSI, Kryemadhi shtrëngoi duart me Gramoz Ruçin në festën që u zhvillua pas Konventës. Nga shumica në pushtet, Ruçi ishte i vetmi përfaqësues i lartë që mori pjesë, ndërsa ra në sy mungesa e kreut demokrat Lulzim Basha, i cili mësohet se ndodhet për një vizitë pune në Bruksel ku edhe do të ketë takime me përfaqësues të lartë të BE.Në vendin e Bashës u pa prania e numri dy të PD-së, Edmond Spaho, dhe deputetë të tjerë. Në festimet e mbrëmjes u panë përfaqësues të opozitës si dhe drejtues të medias, analistë dhe reporterë. Në këto festime ka në sy mungesa e Ilir Metës që është edhe themeluesi i kësaj force politike dhe që tashmë mban detyrën e Presidentit të Republikës.

FOTOGALERI TJERA

Dhoma gjumi si në përrallë

27/06/2018 - 14:56

Jo vetëm çizme

27/06/2018 - 13:01

Të pëlqen e verdha?

27/06/2018 - 10:39

Plazhe me ngjyra

26/06/2018 - 15:27

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49