Bella Hadid sapo prezantoi trendin e ri të çizmeve

Bella Hadid me këmbët e saj të gjata e të holla sapo na prezantoi me trendin më të ri të çizmeve. Ajo ndodhet në Paris për javën e modës dhe ndërkohë veç pasarelave ajo Këtë herë ajo kishte veshur një palë çizme të gjata deri te gjuri me motive florale dhe plastike. Modelja, 21 vjeçare kishte veshur një fustan të shkurtër për t'a kombinuar më tej me çizmet.

FOTOGALERI TJERA

Me shokë si këta....

30/07/2018 - 20:46

Veshja e muajit

30/07/2018 - 17:40

Plazhi i Qerretit

29/07/2018 - 21:04

Plazhet fantastike sekrete

28/07/2018 - 11:01