Një zjarr i madh ka përshirë një sipërfaqe të konsiderueshme pyjore, me shkurre dhe pemë në fshatin Boshaj të Kolonjës. 

Flakët po përhapen me shpejtësi, ndërkohë që shumë pranë zonës së përfshirë nga zjarri ka edhe banesa.

tym-kolonje

tym-kolonje2

tym-kolonje4

tym-kolonje3

/Ora News.tv/