Aktorja e njohur, Meghan Markle do jetë anëtarja e re në familjen mbretërore kur u martua me princin Harry në maj të këtij viti.

Para fejesës me princin Harry, Meghan ishte e njohur për rolin e saj si Raches Zane në serialin Suits.

Ajo fitonte më shumë se 50 mijë dollarë për cdo episod dhe fitimi i saj cdo vit shkonte në 450 mijë dollarë, përfshirë paratë e garantuara nga reklamat.

Tani që do bashkohet me familjen mbretërore ka spekulime nëse do trashëgojë para për të rritur pasurinë kur të bëhet Dukesha e Sussex.

/Ora News.tv/