Elita Rudi dhe Gjiko po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, së bashku me vogëlushin “Zëri”. Njësoj si cdo cift, edhe për ata ekziston një temë nga e cila ndizen debate.

Gjiko ka zbuluar se cdo “sherr” në familje shkaktohet prej intervistave. I ftuar në emisionin NIN, reperi tha: “Ja për kështu, cfarë do flas nëpër intervista”.

Ndër të tjera, ai u pyet se cila ka qenë e dashura para Elitës, por i suprizoi të gjithë. Sipas Gjikos, e dashura e tij e parë është nëna e fëmijës së tij, moderatorja Elita Rudi.

/Ora News.tv/