Artistet shqiptare, Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta kanë bërë bujë në faqet rozë për daljet publike dhe projektet e tyre muzikore, përfshirë dhe jetën private.

Disa kohë u spekuluar se të dyja i dhanë fund miqësisë, pasi Rezarta nuk u shfaq në festën e vajzës së Zaiminës.

Në një intervistë për 'Xing me Ermalin', ajo ka treguar se kanë patur një zënkë por gjithcka ka kaluar dhe mbeten mikesha.

Zaimina Vasjari: Ne kemi qenë dhe jemi shoqe shumë të mira, flasim. Por është e vërtet që kemi pasur një debat me njëra-tjetrën dhe kemi pasur një periudhë të shkurtër kur nuk flisnim të tregohem e sinqertë. Po kush shoqe nuk kanë pasur asnjëherë debate me njëra-tjetrën, ka edhe hatërmbetje. Por Rezarta reflekton direkt, gjënë e parë që bën është bllok.


/Ora News.tv/