Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ka publikuar për herë të parë një fotografi të vajzës së saj të porsalindur.

Zaimina me rastin e Festës së 8 Marsit ka vendosur që të ndalë me fansat e saj një fotografi të Khloe në ditën e parë të jetës.

"Shikoni botën dhe buzëqeshni, sepse pa ju jeta do të ishte e pamundur. Gëzuar Ditën e Grave. Por ndaj me ju ditën e parë në jetë të Khloe."

/Ora News.tv/