Këngëtarja e mirënjohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë. 

Ajo solli në jetë një vajzë me emrin Khloe në fund të muajit janar. 

Dhe Zaimina ka ndarë më fansat në Instagram një foto të vajzës por pa i publikuar fytyrën.

"Dashuri e pafund! Fundjavë e lumtur,"-shkruan këngëtarja.

/Ora News.tv/