Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe nuk heziton të tregojë foto të barkut të saj të rrumbullakosur në rrjetet sociale.

Vetëm pak ditë më parë Zaimina prezantoi babain e fëmijës së saj. Ndërsa ka publikuar dhe një foto tjetër nga seti fotografik.

Këngëtarja tepër joshëse dhe seksi, e veshur me bodysuit mban sipër barkut të madh këpucët e bebit.

Zaimina do të sjellë në jetë një vajzë me emrin Khloe.

“Vajzat e lumtura janë më të bukura,”-shkruan ajo në një tjetër foto.

 

/Ora News.tv/