Kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku së bashku me bashkëshorten argëtohen me djalin e tyre të vogël Zahon, në një fushë basketbolli.

Sot është Dita e Verës dhe tradita e do që këtë ditë ta kalojmë pranë familjes tonë. /Ora News.tv/